Rugsėjo 18-22 dienomis mūsų darželyje vyko Europos judumo savaitė, kurios metu skatinome vaikus daugiau judėti, išbandyti įvairias sporto šakas, daugiau būti gryname ore, patirti teigiamų emocijų.

Judumo savaitės veiklų organizatorės: socialinė pedagogė Sandra Levčenkienė su mokytoja, dirbančia pagal ikimokyklinio ugdymo programą, Sandra Akavitiene.

Rugsėjo 18 d. – Judumo savaitės atidarymas, draugų tigriukų pasisveikinimas ir visuotinė mankšta skambant muzikai.

Rugsėjo 19 d. - Estafečių diena. Įstaigos ugdytiniai išbandė jėgas įvairiose rungtyse, stadione, grupių aikštelėse.

Rugsėjo 20 d. – Judančio kamuolio diena. Vaikai žaidė judriuosius žaidimus, naudodami krepšinio ir futbolo žaidimų elementus.

Rugsėjo 21 d. – Sportinių treniruoklių, žygio diena. Ikimokyklinio ugdymo vaikai keliavo ieškoti sportinių įrenginių darželio teritorijoje ir už jo ribų, ir juos išbandė.

Priešmokyklinio ugdymo „Pelėdžiukų“ ir „Lašiukų“ grupių vaikai aplankė Utenos daugiafunkcinį sporto centrą. Su rankinio treneriu Gediminu Gerve vaikai išbandė įvairias sporto šakas, susipažino su sporto centru, pasidžiaugė laimėtais prizais.

Rugsėjo 22 d. – Šokių diena prasidėjo tigriukų vaišėmis-obuoliais iš sodo. Judumo savaitė baigėsi visuotine mankšta ir bendrais šokiais, kuriuos vedė šokių mokytoja Inga.

Judrumo savaitės dienomis kasdien vyko bėgimas ratais, pasirinktoje teritorijoje, pasirinktu laiku.